www.aclikoyunlari.org

AnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Okumaya değer cümleler .. [3]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
masalsı
Super Moderator
Barış Muhafızı
Super ModeratorBarış Muhafızı

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1378
Favori Karakter :
  • Katniss
  • Peeta
  • Gale
  • Haymitch
  • Finnick
  • Johanna
  • Rue

MesajKonu: Okumaya değer cümleler .. [3]   Salı Kas. 30, 2010 12:19 am

Eğer bir insanı gerçekten unutmak istiyorsan onunla yaşadıklarını değil, onun sana yaşattıklarını hatırla !
[Çehov]

Her an gülümse, boşver ne düşündüğünü bilmesinler. Ve herşeye rağman patlat bir kahkaha, bırak neden güldüğünü merak etsinler.
[Marquez]

Üşümek varsa bu sıcağın yokluğudur, Karanlık varsa ışığın yokluğu.. Eğer her yer karanlık ve sen üşüyorsan işte bu o'nun yokluğu
[Aziz Nesin]

Kadın sevgi uğruna herşeye hazırdır, hatta sevişmeye de. Erkek ise sevişmek için herşeyi feda etmeye hazırdır; Sevmeyi bile !
[Paulo Coelho]

'Düşenin dostu olmaz' der kimileri. Sanki ayakta olanın dostu çokmuş gibi.
[Cemal Süreya.]

Belki de ilk önce yanlış insanlarla tanışmasaydık; Doğru insanı bulduğumuzda, onların değerini anlayamazdık..
[Bbb Marley]

[b]Külkedisi ne yapsın, kendisini ancak ayak numarasından tanıyabilen bir salağı ..
[Sunay Akın]

'Allah' diyen hayvanlara rastlıyoruz. Şaşırmayın ! Ben, 'Seni seviyorum' diyenine bile rastladım.
[Cemal Safi]

Her gece onu düşünmekten saatim ilerlemez oldu. Kim sorarsa saat kaç diye.. Cevabım hep aynı; O"na doğru .
[Cemal Süreya]

Doğuştan çaresi olmayan bir hastalığım var: 'Her gördüğümü insan zannediyorum'..
[Yılmaz Erdoğan]

Birlikte gülüyorsanız mutluluktur, birlikte ağlıyorsanız dostluktur; ama birlikte susuyorsanız bu aşktır ..
[Marquez]

Bαbαm bαnα dediki; bαnα ettiğini evlαdındαn çekersin. Bαbαmα dedimki; bαbαnα yαpmαsαydın benden çekmezdin.
[Dylan]

"Eski sevgilin elini tutsα ne hissedersin?" sorusunα; "tiksinirim" diyemiyorsαn, o dαhα eskimemiş αrkαdαşım !
[Yılmaz Erdoğan]

Bütün kadınlar melektir aslında. Sadece kanatları kırıldığında süpürgelerine binerler. Hepsi bu..
[Paulo Coelho]

Sakın bir erkekten değişmesini beklemeyin. Çünkü kütük tersten okuyunca yine kütük'tür.
[Can Dündar]

Aslındα 'aptαl sαrışın' diye birşey yoktur. Sαdece erkeklerin dikkαtini çekmek için, Sαçlαrını sαrıyα boyαyαn αptαllαr vαrdır..
[Dylan]

Hayat öyle oyunlar oynuyor ki, nereye tutunsam düşüyorum. Tam da palyaçonun dediği gibi, 'ağlayamadığımdan gülüyorum'..
[Paul Auster]

Nasıl bittiyse bundan öncekiler, bu da biter.. Bite bite sonunda bende biterim.. Olur biter !!
[Aziz Nesin]

Bir daha beni sevdiğini söyleme ! Neden biliyor musun ? Çünkü yine inanırım..
[Cemal Süreya]

Unutma ki, Birlikte olduğun insanın geçmişini kurcalamak, Onunla kurmayı düşündüğün geleceği yok etmekten başka birşeye yaramaz.
[Seneca]

O kadar yoruldum ki artık hiçbir şeye şaşırmıyorum.. Ve umrumda değil hiçkimse, Ne halim varsa görmekle meşgulüm..
[Yılmaz Erdoğan]

bumkimbumkimbumkim..
[K]ris-[B]use*
Bolüm Moderator
Bölge Koruyucusu
Bolüm ModeratorBölge Koruyucusu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1196
Yer Yer : AnKaRa
Favori Karakter :
  • Katniss
  • Peeta
  • Haymitch

MesajKonu: Geri: Okumaya değer cümleler .. [3]   Perş. Ocak 27, 2011 12:32 am

Külkedisi ne yapsın, kendisini ancak ayak numarasından tanıyabilen bir salağı ..
[Sunay Akın]

Bittim.. Süper ya..
Çok sağol Melike..

masalsı
Super Moderator
Barış Muhafızı
Super ModeratorBarış Muhafızı

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1378
Favori Karakter :
  • Katniss
  • Peeta